Ansatte

Velg Kategori:

Administrasjon og ledelse

Bilde
Gard Tekrø Rolid
Rektor

Gard Tekrø Rolid

952 677 52
Bilde
Trond Eftedal
Avdelingsleder administrasjon, ledelse, økonomi og markedsføring

Trond Eftedal

905 26 744
Markeds- og kommunikasjonsansvarlig

Kari Dyvesveen

91 51 95 79
Bilde
Else-Renate Zmuda
Prosjektkoordinator

Else-Renate Zmuda

970 28 411
Bilde
Morten Arnesen
Rådgiver

Morten Arnesen

907 61 951
Bilde
Bente Marie Normann
Sekretær

Bente Marie Normann

958 21 873
Bilde
Ingeborg Øyhus Svendsen
Sekretær

Ingeborg Øyhus Svendsen

907 03 093
Sekretær

Anne Berit Ramstad Olsen

95262555
Bilde
Frank-Jørgen Vangen
Markeds- og utviklingsleder

Frank-Jørgen Vangen

958 12 313
Bilde
John Tangen
HR- og økonomirådgiver

John Tangen

992 15 522
Avdelingsleder bygg, anlegg og BIM

Anne Kristin Kvitle

917 49 457
Bilde
Line Narvesen Jørgentvedt
Assisterende rektor og avdelingsleder helse- og landbruksfag

Line Narvesen Jørgentvedt

482 88 937
Bilde
Rikke F. Kristiansen
Avdelingsleder elektro og IT-Drift

Rikke F. Kristiansen

994 54 699
Bilde
Anne Jørgensen Rørvik
Avdelingsleder FDV, KEM og VA

Anne Rørvik

913 65 984
Bilde
Ruth Laeskogen Hoff
Avdelingsleder industriell teknologi og logistikk

Ruth Laeskogen Hoff

907 39 781
Bilde
Inger-Line Haraldsen
Avdelingsleder fleksible og desentraliserte utdanninger

Inger-Line Haraldsen

970 34 018

Anlegg

Bilde
Morten Flaglien
Lærer

Morten Flaglien

472 60 366
Bilde
Arne S Høy

Arne S. Høy

942 04 000
Bilde
Audun Strandlie
Lærer

Audun Strandlie

995 20 798
Bilde
Karl Holden
Lærer

Karl Holden

952 62 563
Bilde
Svein Arne Rudi
Lærer

Svein Arne Rudi

974 00 723

BIM

Bilde
Mogos Medhanie Hadgu
Lærer

Mogos Medhanie Hadgu

968 55 023
Bilde
Stian Lamo
Lærer

Stian Lamo

906 23 887
Bilde
Trond Erik Fugleberg
Lærer

Trond Erik Fugleberg

918 26 110
Bilde
Arne S Høy

Arne S. Høy

942 04 000

Bygg

Avdelingsleder bygg, anlegg og BIM

Anne Kristin Kvitle

917 49 457
Bilde
Arne Ivar Petersborg
Lærer

Arne Ivar Petersborg

414 75 875
Bilde
Arne S Høy

Arne S. Høy

942 04 000
Bilde
Atle Solbakken
Lærer

Atle Solbakken

468 99 675
Lærer

Audun Bergstrøm

905 90 158
Bilde
Audun Strandlie
Lærer

Audun Strandlie

995 20 798
Lærer

Bodil Nørdsti

976 46 118
Lærer

Håvar G. Aabol

970 45 142
Bilde
Karl Holden
Lærer

Karl Holden

952 62 563
Bilde
Kim André Barlund
Lærer

Kim André Barlund

913 98 439
Bilde
Merhawit Debessai Habtetsion
Lærer

Merhawit Debessai Habtetsion

46 269 072
Bilde
Svein Arne Rudi
Lærer

Svein Arne Rudi

974 00 723
Bilde
Thomas Lundquist
Lærer

Thomas Lundquist

915 72 672
Bilde
Tommy Lund
Lærer

Tommy Lund

934 60 070
Bilde
Grim Arvid Okstad
Lærer

Grim Okstad

905 30 970

Elektro

Bilde
Berit Irene Bergset
Lærer

Berit Irene Bergset

901 05 595
Bilde
Faid Barkahoum
Lærer

Faid Barkahoum

975 92 925
Bilde
Jon Petter Ellingsgård
Lærer

Jon Petter Ellingsgård

952 62 566
Lærer

Knut Drage

900 55 243
Lærer

Per Erik Løvholm

419 35 095
Bilde
Roy Aurlund
Lærer

Roy Aurlund

900 22 232
Bilde
Rune Lars Haram
Lærer

Rune Lars Haram

952 62 571
Bilde
Svein Olav Rolfstad
Lærer

Svein Olav Rolfstad

952 62 584
Bilde
Tom Jakobsen
Lærer

Tom Jakobsen

924 50 700
Bilde
Wojciech Zmudzinski
Lærer

Wojciech Zmudzinski

902 34 658
Bilde
Rikke F. Kristiansen
Avdelingsleder elektro og IT-Drift

Rikke F. Kristiansen

994 54 699

FDV

Bilde
Glenn Larsen
Lærer

Glenn Larsen

994 38 277
Bilde
Roy Peistorpet
Lærer

Roy Peistorpet

913 78 969
Bilde
Trond Bjørge
Lærer

Trond Bjørge

911 75 244
Bilde
Anne Jørgensen Rørvik
Avdelingsleder FDV, KEM og VA

Anne Rørvik

913 65 984

Helse- og landbruksfag

Lærer/helserådgiver

Ann Sofie Rekslen

951 77 082
Bilde
Dorte Ørud Grindvoll
Lærer

Dorte Ørud Grindvoll

412 08 520
Prosjektleder grønn satsing

Hilde Hauge Langeland

922 44 939
Bilde
Ingvild Halås
Rådgiver / lærer

Ingvild Halås

938 83 482
Prosjekt grønn satsing

Lars Magne Mauset

952 04 470
Bilde
Line Narvesen Jørgentvedt
Assisterende rektor og avdelingsleder helse- og landbruksfag

Line Narvesen Jørgentvedt

482 88 937
Bilde
Lise Lene Berg
Lærer

Lise Lene Berg

416 73 430
Bilde
Marit Ruud Skolseg
Faglig leder landbruk

Marit Ruud Skolseg

48 09 87 54
Bilde
Monica Skarseth Nilssen
Lærer

Monica Skarseth Nilssen

99604271
Bilde
Solvor Nybakken
Lærer

Solvor Nybakken

918 12 977
Bilde
Sølvi Fjellestad
Lærer

Sølvi Fjellestad

483 51 877
Bilde
Willem Pieter Benschop
Lærer

Willem Pieter Benschop

97 42 38 25
Lærer

Øyvind Pedersen

905 71 660
Lærer

Annette Kjølseth Sand

977 70 089

IT-fag

Bilde
Håvard Myrbakken
Lærer

Håvard Myrbakken

991 04 448
Bilde
Johan Bjørseth
Lærer

Johan Bjørseth

46892795
Bilde
Maths Austeng
Lærer

Maths Austeng

932 03 666
Bilde
Morten Schjørlien
Lærer

Morten Schjørlien

930 27 163
Bilde
Rikke F. Kristiansen
Avdelingsleder elektro og IT-Drift

Rikke F. Kristiansen

994 54 699

KEM

Bilde
Anne Jørgensen Rørvik
Avdelingsleder FDV, KEM og VA

Anne Rørvik

913 65 984
Bilde
Arild Kvikstadhagen
Lærer

Arild Kvikstadhagen

416 13 212
Bilde
Kjetil Nybakk
Lærer

Kjetil Nybakk

414 86 189
Bilde
Trond Gran Holte
Lærer

Trond Gran Holte

977 29 839
Bilde
Øyvind Norland
Lærer

Øyvind Norland

414 36 999

Ledelse, økonomi og markedsføring

Bilde
Edvard Sigurd Stavseth
Lærer

Edvard Stavseth

482 58 935
Lærer

Frode Iversen

470 29 010
Bilde
Grim Arvid Okstad
Lærer

Grim Okstad

905 30 970
Bilde
Hilde Bråthen Horten
Lærer

Hilde Bråthen Horten

957 93 005
Bilde
May Christin Andersen
Lærer

May Christin Andersen

907 62 725
Bilde
Ola Onsrud
Lærer

Ola Onsrud

913 87 015
Bilde
Steinar Gjerde
Lærer

Steinar Gjerde

922 21 427

Logistikk

Bilde
Eivind Voldheim
Lærer

Eivind Voldheim

977 09 076
Bilde
Frode Glomstad
Lærer

Frode Glomstad

911 59 100
Bilde
Harald Westgaard
Lærer

Harald Westgaard

412 01 757
Lærer

Marko Balaban

478 29 267
Bilde
Rolf Vegar Solbrå
Lærer

Rolf Vegar Solbrå

913 65 463
Bilde
Ruth Laeskogen Hoff
Avdelingsleder industriell teknologi og logistikk

Ruth Laeskogen Hoff

907 39 781

Realfag

Bilde
Anita Lyngve
Lærer

Anita Lyngve

91741697
Lærer

Håvard Broberg

469 57 217
Bilde
Jurrian Gunter
Lærer

Jurrian Gunter

401 04 599
Bilde
Kari Hageland
Lærer

Kari Hageland

469 66 805
Bilde
Leif Kristian Tungodden
Lærer

Leif Kristian Tungodden

971 34 857
Bilde
Marte Gunleiksrud
Lærer

Marte Gunleiksrud

926 66 916
Bilde
Vidar Lillehaug
Lærer

Vidar Lillehaug

980 55 396

Teknologifag

Bilde
Jan Erik Vold
Lærer

Jan Erik Vold

934 17 916
Bilde
Juan Victor Abreu-Peralta
Lærer

Juan Victor Abreu-Peralta

904 18 100
Lærer

Ketil Kjenseth

926 99 964
Bilde
Knut Martin Frøsaker
Lærer

Knut-Martin Frøsaker

98264588
Bilde
Lars Harald Lied
Lærer

Lars Harald Lied

454 88 152
Bilde
Mette Westgård
Lærer

Mette Westgård

909 25 005
Lærer

Pål Reinertsen

920 33 311
Bilde
Ruth Laeskogen Hoff
Avdelingsleder industriell teknologi og logistikk

Ruth Laeskogen Hoff

907 39 781
Bilde
Tommy Bekk
Lærer

Tommy Bekk

90649399
Bilde
Tone Beate Øvrevoll
Lærer

Tone Beate Øvrevoll

917 06 123
Bilde
Yngve Brovold
Lærer

Yngve Brovold

414 14 374
Lærer

Bror Alwin Sagstuen

901 38 091

Yrkesrettet kommunikasjon

Bilde
Ane Fosse
Lærer

Ane Fosse

984 00 838
Bilde
Anne-Grete Fostås
Lærer

Anne-Grete Fostås

995 29 942
Lærer

Bjørn Erik Rygg Lunde

41414150
Lærer

Hege Oftedal

991 64 925
Bilde
Jorid Stenen
Lærer

Jorid Stenen

982 04 306
Bilde
Kjell Kaasa
Lærer

Kjell Kaasa

984 52 383

IT-avdelingen

Bilde
Einar Wedøe
IKT-koordinator

Einar Wedøe

954 97 280
IT-lærling

Embret Aasheim

940 14 449
IT-lærling

Henrik Henjum

457 37 512
Bilde
Trond Endrestøl
IT-ansvarlig

Trond Endrestøl

952 62 567

Rådgivere

Bilde
Morten Arnesen
Rådgiver

Morten Arnesen

907 61 951
Lærer/helserådgiver

Ann Sofie Rekslen

951 77 082
Bilde
Ingvild Halås
Rådgiver / lærer

Ingvild Halås

938 83 482

Vaktmestere og renhold

Bilde
Anne-Brit Myren
Renholdsleder

Anne-Brit Myren

940 24 650
Bilde
Julie Ann Apura Amundsen
Renholder

Julie Ann Apura Amundsen

912 43 443
Bilde
Kay Thi Aye
Renholder

Kay Thi Aye

413 37 500
Ledende vaktmester

Rune Amundsen

476 96 095
Bilde
Thairat Khamhongsa
Renholder

Thairat Khamhongsa

905 45 224
Vaktmester

Tor Frydenlund

952 62 558