Ansatte

Velg Kategori:

Administrasjon og ledelse

Anne Rørvik

913 65 984
Avdelingsleder FDV, KEM og VA

Gard Tekrø Rolid

952 677 52
Rektor

Kari Dyvesveen

91 51 95 79
Markeds- og kommunikasjonsansvarlig

Rikke F. Kristiansen

994 54 699
Avdelingsleder elektro og IT

Line Narvesen Jørgentvedt

482 88 937
Assisterende rektor

Ruth Laeskogen Hoff

907 39 781
Avdelingsleder industriell teknologi og logistikk

Frank-Jørgen Vangen

958 12 313
Markeds- og utviklingsleder

Else-Renate Zmuda

970 28 411
Prosjektkoordinator

Anne Kristin Kvitle

917 49 457
Avdelingsleder bygg, anlegg og BIM

Trond Eftedal

905 26 744
Avdelingsleder administrasjon, ledelse, økonomi og markedsføring

Morten Arnesen

907 61 951
Rådgiver

Anne Berit Ramstad Olsen

95262555
Sekretær

Bente Marie Normann

958 21 873
Sekretær

Ingeborg Øyhus Svendsen

907 03 093
Sekretær

Anlegg

Arne S. Høy

942 04 000

Audun Strandlie

995 20 798
Lærer

Karl Holden

952 62 563
Lærer

Morten Flaglien

472 60 366
Lærer

Svein Arne Rudi

974 00 723
Lærer

BIM

Arne S. Høy

942 04 000

Mogos Medhanie Hadgu

968 55 023
Lærer

Stian Lamo

906 23 887
Lærer

Trond Erik Fugleberg

918 26 110
Lærer

Bygg

Arne S. Høy

942 04 000

Anne Kristin Kvitle

917 49 457
Avdelingsleder bygg, anlegg og BIM

Arne Ivar Petersborg

414 75 875
Lærer

Atle Solbakken

468 99 675
Lærer

Audun Bergstrøm

905 90 158
Lærer

Audun Strandlie

995 20 798
Lærer

Bodil Nørdsti

976 46 118
Lærer

Grim Okstad

905 30 970
Lærer

Håvar G. Aabol

970 45 142
Lærer

Karl Holden

952 62 563
Lærer

Kim André Barlund

913 98 439
Lærer

Merhawit Debessai Habtetsion

46 269 072
Lærer

Svein Arne Rudi

974 00 723
Lærer

Thomas Lundquist

915 72 672
Lærer

Tommy Lund

934 60 070
Lærer

Elektro

Rikke F. Kristiansen

994 54 699
Avdelingsleder elektro og IT

Berit Irene Bergset

901 05 595
Lærer

Faid Barkahoum

975 92 925
Lærer

Jon Petter Ellingsgård

952 62 566
Lærer

Knut Drage

900 55 243
Lærer

Per Erik Løvholm

419 35 095
Lærer

Roy Aurlund

900 22 232
Lærer

Rune Lars Haram

952 62 571
Lærer

Svein Olav Rolfstad

952 62 584
Lærer

Tom Jakobsen

924 50 700
Lærer

Wojciech Zmudzinski

902 34 658
Lærer

FDV

Anne Rørvik

913 65 984
Avdelingsleder FDV, KEM og VA

Glenn Larsen

994 38 277
Lærer

Roy Peistorpet

913 78 969
Lærer

Trond Bjørge

911 75 244
Lærer

Helse- og landbruksfag

Marit Ruud Skolseg

48 09 87 54
Faglig leder landbruk

Line Narvesen Jørgentvedt

482 88 937
Assisterende rektor

Lars Magne Mauset

952 04 470
Prosjekt grønn satsing

Ingvild Halås

938 83 482
Rådgiver / lærer

Hilde Hauge Langeland

922 44 939
Prosjektleder grønn satsing

Dorte Ørud Grindvoll

412 08 520
Lærer

Lise Lene Berg

416 73 430
Lærer

Monica Skarseth Nilssen

99604271
Lærer

Solvor Nybakken

918 12 977
Lærer

Sølvi Fjellestad

483 51 877
Lærer

Willem Pieter Benschop

97 42 38 25
Lærer

Øyvind Pedersen

905 71 660
Lærer

Ann Sofie Rekslen

951 77 082
Lærer/helserådgiver

IT-fag

Rikke F. Kristiansen

994 54 699
Avdelingsleder elektro og IT

Håvard Myrbakken

991 04 448
Lærer

Johan Bjørseth

46892795
Lærer

Maths Austeng

932 03 666
Lærer

Morten Schjørlien

930 27 163
Lærer

KEM

Anne Rørvik

913 65 984
Avdelingsleder FDV, KEM og VA

Arild Kvikstadhagen

416 13 212
Lærer

Kjetil Nybakk

414 86 189
Lærer

Trond Gran Holte

977 29 839
Lærer

Øyvind Norland

414 36 999
Lærer

Ledelse, økonomi og markedsføring

Edvard Stavseth

482 58 935
Lærer

Frode Iversen

470 29 010
Lærer

Grim Okstad

905 30 970
Lærer

Hilde Bråthen Horten

957 93 005
Lærer

May Christin Andersen

907 62 725
Lærer

Ola Onsrud

913 87 015
Lærer

Steinar Gjerde

922 21 427
Lærer

Logistikk

Ruth Laeskogen Hoff

907 39 781
Avdelingsleder industriell teknologi og logistikk

Eivind Voldheim

977 09 076
Lærer

Frode Glomstad

911 59 100
Lærer

Harald Westgaard

412 01 757
Lærer

Marko Balaban

478 29 267
Lærer

Rolf Vegar Solbrå

913 65 463
Lærer

Realfag

Anita Lyngve

91741697
Lærer

Håvard Broberg

469 57 217
Lærer

Jurrian Gunter

401 04 599
Lærer

Kari Hageland

469 66 805
Lærer

Leif Kristian Tungodden

971 34 857
Lærer

Marte Gunleiksrud

926 66 916
Lærer

Vidar Lillehaug

980 55 396
Lærer

Teknologifag

Ruth Laeskogen Hoff

907 39 781
Avdelingsleder industriell teknologi og logistikk

Guro Fliflet Jacobsen

480 97 054
Lærer

Jan Erik Vold

934 17 916
Lærer

Juan Victor Abreu-Peralta

904 18 100
Lærer

Ketil Kjenseth

926 99 964
Lærer

Knut-Martin Frøsaker

98264588
Lærer

Lars Harald Lied

454 88 152
Lærer

Mette Westgård

909 25 005
Lærer

Pål Reinertsen

920 33 311
Lærer

Tommy Bekk

90649399
Lærer

Tone Beate Øvrevoll

917 06 123
Lærer

Yngve Brovold

414 14 374
Lærer

Yrkesrettet kommunikasjon

Ane Fosse

984 00 838
Lærer

Anne-Grete Fostås

995 29 942
Lærer

Bjørn Erik Rygg Lunde

41414150
Lærer

Hege Oftedal

991 64 925
Lærer

Jorid Stenen

982 04 306
Lærer

Kjell Kaasa

984 52 383
Lærer

IT-avdelingen

Einar Wedøe

954 97 280
IKT-koordinator

Trond Endrestøl

952 62 567
IT-ansvarlig

Embret Aasheim

940 14 449
IT-lærling

Henrik Henjum

457 37 512
IT-lærling

Vaktmestere og renhold

Rune Amundsen

476 96 095
Ledende vaktmester

Julie Ann Apura Amundsen

912 43 443
Renholder

Kay Thi Aye

413 37 500
Renholder

Thairat Khamhongsa

905 45 224
Renholder

Anne-Brit Myren

940 24 650
Renholdsleder

Tor Frydenlund

952 62 558
Vaktmester